Susisiekti | Svetainės medis
     
  Apie firmą   Informacija   Nuotraukos   Kainos   Parduodame   Kontaktai   Rąstiniai namai iš Kanados  

PROJEKTAVIMAS

KONSTRUKCIJA

RĄSTŲ PRIEŽIŪRA

KITI DARBAI

NAMŲ EKSPERTIZĖ

TECHNINĖ ANALIZĖKiti darbai

Mūsų firma norėdama palengvinti užsakovams tolimesnius namo užbaigimo darbus, siūlo. savo paslaugas vidaus dizaino kūrimo ir pilno įrengimo, gerbūvio (teritorijos) sutvarkymo, medinių pavėsinių (pergolių), terasų (dekų), tvorų gamybos ir montavimo klausimais, taip pat takelių įrengimo ir kitų mini architektūros statinių gamybos ir montavimo klausimais.
Vidaus įrengimo darbuose mes siūlome nuo dailylenčių kalimo, grindinių lentų, parketo ir kitų grindinių medžiagų dėjimą iki vonios kambario įrengimo.
Siūlome itin specifinių, labai tinkančių mūsų statomų rąstinių namų, vidaus interjero ir vidinio kiemo papuošimui, baldų gamybą pagal individualius užsakymus.
Taip pat mes manome, kad jūsų namo vidų labai "pagyvins", specialiai suprojektuotos ir pagamintos rąstinių laiptų konstrukcijos.

  

Mūsų architektai suprojektuos, o meistru brigados pilnai pastatys ir įrengs individualų namą, naudojant ir kitas statybines medžiagas.

 

Gerbūvio sutvarkyme mes siūlome trinkelių dėjimą, įvairių takelių ir grindinių iš akmenų dėjimą, medinių "ripkelių" panaudojimas takeliuose ir daug kitų aplinkos gražinimo elementų.

Į viršų

© UAB Kaimo Sodyba, 2009 - 2017 | Web sprendimas: ATO.lt design