Susisiekti | Svetainės medis
     
  Apie firmą   Informacija   Nuotraukos   Kainos   Parduodame   Kontaktai   Rąstiniai namai iš Kanados  

PROJEKTAVIMAS

KONSTRUKCIJA

RĄSTŲ PRIEŽIŪRA

KITI DARBAI

NAMŲ EKSPERTIZĖ

TECHNINĖ ANALIZĖProjektavimas

Šiame puslapyje yra pateikti įvairios paskirties pastatų planai. Tai ne vieninteliai pasiūlymai, kuriuos mes projektuojame ir pilnai įgyvendiname. Pagrindinis mūsų tikslas, supažindinti potencialius užsakovus su rąstinių pastatų įvairove ir rąstų panaudojimo galimybes tiek statant gyvenamuosius namus, pirtis tiek sugalvojus pasistatyti rąstinį motelį, restoraną ar pakelės užeigą. Mes manome, kad šios statybinės medžiagos panaudojimas šiuolaikinėje architektūroje nieko nepaliks abejingu, kuri suteikia šilumą ir jaukumą. Visus darbus atlieka tik aukštos kvalifikacijos meistrai, dirbantys šį darbą ne vienerius metus.

Siūlomų namų projekciniai piešinukai, nėra parduodami kaip tipiniai projektai, tai mūsų supažindinimas su projektavimo įvairove. Taip, pagal šių namų projektus galime pilnai pastatyti ir įrengti vidų.
Tikslas yra paaiškinti potencialiam užsakovui, kad mūsų kompanija rinktūsi ne pagal turimą ar nepasiūlytą projektą, o atvažiavus į mūsų biurą, pasišnekėjus apie darbo principus mūsų įmonėje, pamačius mūsų kokybę, aptarus įvairias subtilybes susijusias su rąstinių namų statybom, tik tuomet patikėti mūsų įmonei rangovo statusą.

Pasirašius statybos rangos sutartį, mes jau pradedame pilnavertį darbo procesą, kuris prasideda nuo užsakovo ir architekto susitikimo, per kurį išsiaiškinami užsakovo pageidavimai, prašymai, panaudojant ir jau projektuotus (įgyvendintus ar neįgyvendintus) projektus, taip pat esamus įvairiose literatūrose, internete ir t.t., tuomet architektas pradeda siūlyti savo variantus.
Buitine kalba šnekant "sukračius projektą", skaičiuojama numatomo statytis objekto sąmatinė vertė, bei isškaiciuojama 1 kv.m. kaina.

Tie kurie neturi projekto ir dar tik svarsto ar statytis rąstini namą, ar pasirinkti kitas statybines medžiagas, yra pateikiamos orientacinės kainos.

Dirbame ir su kompleksiniais projektais.

Į viršų

© UAB Kaimo Sodyba, 2009 - 2017 | Web sprendimas: ATO.lt design