Susisiekti | Svetainės medis
     
  Apie firmą   Informacija   Nuotraukos   Kainos   Parduodame   Kontaktai   Rąstiniai namai iš Kanados  

PROJEKTAVIMAS

KONSTRUKCIJA

RĄSTŲ PRIEŽIŪRA

KITI DARBAI

NAMŲ EKSPERTIZĖ

TECHNINĖ ANALIZĖApie firmą

Dėkojame už domėjimąsi KAIMO SODYBA - RĄSTINIAI NAMAI firmos tinklalapiu. Mūsu tinklalapyje pateikta trumpa pažintinė informacija apie rąstinių pastatų statybą, kartu su kai kurių iš daugelio mūsų pastatytų namų planais.

 

KAIMO SODYBA - RĄSTINIAI NAMAI šiame versle dirba nuo 1993 metų. Anksčiau mes dirbome kaip įvairaus profilio atskirus darbus atliekančios meistrų brigados. Šiuo metu, jau dirbame kaip, aukštos kvalifikacijos, profesionaliai žiūrinti į savo verslą bendrovė. Statome namus Lietuvoje, Latvijoje, kai kuriose Europos ir Skandinavijos šalyse. Projektuojame ir statome rąstinius gyvenamuosius namus, pirtis, vasarnamius, medžiotojų ir kempingo namelius, motelius, restoranus ir kitos komercinės paskirties pastatus. Suprojektuojame, pastatome ir pilnai įrengiame Etnografines sodybas.

Mes statome pagal individualius užsakymus siekdami pritaikyti namus prie klientų individualių gyvenimo stilių ir atitikti jų reikalavimus.

 

DĖMESIO! Norint statytis rąstinius namus, mediena reikia pasirūpinti lapkričio-vasario mėnesiais!

Tačiau vidutiniškai bendri statybos kaštai bazinės rąstinės struktūros kaštus viršija 2,5-4 kartus.
Paprastai rąstinis namas nekainuoja daugiau nei pagal individualų projektą statomas karkasinis namas.
Apytiksliai išsiaiškinus jūsų pageidaujamo rąstinio namo kainą, sekantis etapas yra planų braižymas pagal jūsų eskizą. Braižymą galime atlikti mes ir tai leis apskaičiuoti galutinę pastato kainą. Mūsų dizaineriai yra patyrę rąstinių namų statybos srityje ir padės jums įdiegti jūsų idėjas į jūsų pačių planą. Planų braižymo kaina yra sutartinė. Jums pateikus užsakymą firmai KAIMO SODYBA - RĄSTINIAI NAMAI, plano braižymo kaina jums bus kompensuota. Taip pat galime pasiūlyti pilną techninį projektą.

 

Mes tikimės, kad mūsų tinklalapis jums bus įdomus. Jei jūs turėsite kokių nors klausimų ar jums reikia daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis:

 

 

 

KAIMO SODYBA - RASTINIAI NAMAI 
El. Paštas:  info@kaimosodyba.lt  

Jeigu norite turėti grąžią ir tvarkingą sodybą, ir neturite tam sugebėjimų ir laiko - kreipkitės ir mes tuo pasirūpinsime. Artimiausioje ateityje laukiame iš jūsų žinių, kad galėtume paversti realybe jūsų svajonę apie gyvenimą rąstiniame name.

Į viršų

© UAB Kaimo Sodyba, 2009 - 2017 | Web sprendimas: ATO.lt design